Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462

  • 65 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462 Nowy Jork jest usytuowany około 5 min spacerem od stacji metra 59th Street i oferuje Wi-Fi. Katedra św. Patryka w Nowym Jorku jest w jedynie 1 km, a Dom towarowy Macy's - 2 km.

Apartament z widokiem na miasto dysponuje balkonem i w pełni wyposażoną kuchnią z klimatyzacją. W obiekcie noclegowym goście mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników w łazience.

Obiekt noclegowy oferuje również kryty basen, w których można się zrelaksować i odświeżyć.

Apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Ten apartament jest usytuowany w dzielnicy Manhattan, w odległości kilku przecznic od stacji kolejowej Grand Central. Pierwszorzędna lokalizacja: Citigroup Center znajduje się w około 400 m. Midtown East leży w odległości 7-minutowego spaceru. Apartament Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462 mieści się maksymalnie 350 m od dworca autobusowego m101.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462 Nowy Jork
Sutton Place 2Br W Gym Pool Nr Rockefeller Nyc-516
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sutton Place 2Br W Gym Pool Nr Rockefeller Nyc-516

0 m od nieruchomości
Amazing Apartment For 2 1 Bed 1 Bath
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Amazing Apartment For 2 1 Bed 1 Bath

246 m od nieruchomości
Studio W Charming Juliet Balcony In Upper East
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio W Charming Juliet Balcony In Upper East

457 m od nieruchomości
USD 473 USD 426
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
    11 km

    Stacje kolejowe

    Grand Central Terminal
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen kryty

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 22:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy w apartamencie Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462 można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462.
    • ❓
      Czy apartament Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462 posiada kuchnię?
      W apartamencie Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462 goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, piekarnikiem i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
    11 km

    Stacje kolejowe

    Grand Central Terminal
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Sutton Place 1Br W Gym Pool Dm Nr Central Pk Nyc-462 Nowy Jork

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij